Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Batoh Berkley URBN Sling Body Bag

  Berkley® URBN Sling Body Bag je velmi chytře řešená brašna (batoh) s velkým množstvím kapes, popruhů a přihrádek.Na levém boku se nacházejí dva popruhy pro upevnění transportního pouzdra. Na pravém boku se nachází kapsa a ochranný popruh, do kterého můžete umístit Váš prut při přemístění z místa na místo.Samozřejmostí je kvalitní polstrování, popruh přes rameno a kompaktní rozměry.Berkley URBN je zcela nová řada přívlačového vybavení, především ucelená řada taškoviny, speciálně vyrobená pro rybáře, kteří rádi chytají dravce v centru měst. Šedý maskáč, šitý přímo na míru pro značku Berkley je odolný proti vodě a jemná reflexní povrchová úprava vás udrží v bezpečí v rušném a frekventovaném městě.Technické údaje: - multifunkční využití - dostatečná kapacita pro uložení věcí - kompaktní dizajn - inovativní možnost uložení věcí a kombinování tašek mezi sebou - URBN camo dizajn   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_6681
  Cena s DPH
  43.89 EUR
  Cena po registrácii
  37.30 EUR
  Dostupnosť
  SKLADOM  DODÁME DO 27.01.
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Berkley® URBN Sling Body Bag je velmi chytře řešená brašna (batoh) s velkým množstvím kapes, popruhů a přihrádek.

  Na levém boku se nacházejí dva popruhy pro upevnění transportního pouzdra. Na pravém boku se nachází kapsa a ochranný popruh, do kterého můžete umístit Váš prut při přemístění z místa na místo.

  Samozřejmostí je kvalitní polstrování, popruh přes rameno a kompaktní rozměry.

  Berkley URBN je zcela nová řada přívlačového vybavení, především ucelená řada taškoviny, speciálně vyrobená pro rybáře, kteří rádi chytají dravce v centru měst. Šedý maskáč, šitý přímo na míru pro značku Berkley je odolný proti vodě a jemná reflexní povrchová úprava vás udrží v bezpečí v rušném a frekventovaném městě.

  Technické údaje:
  - multifunkční využití
  - dostatečná kapacita pro uložení věcí
  - kompaktní dizajn
  - inovativní možnost uložení věcí a kombinování tašek mezi sebou
  - URBN camo dizajn

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka