Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Gumová nástraha Abu Garcia Svartzonker McPerch Shad Real Series 7,5cm - 1ks

  Série Svartzonker je čím dál více populárnější při lovu velkých štik, candátů a okounů a nově k dostání v realistických barvách.To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker" Claesesson. Claes je vášnivý rybář a rybařině se věnuje od dětství. Od posledního uvedení jeho vlastních nástrah uběhlo mnoho let a dnes se již věnuje jen vývoji Svartzonker nástrah. Jeho návnady se v posledních letech opakovaně prosadily v několika závodech. Jedná se o opravdový magnet na štiky a na svém kontě má mnoho štik přes 10kg. To je důvod, proč jsou tyto nástrahy na TOP listu rybářů při výběru nástrah. Výsledkem spolupráce Claese a Abu jsou velmi atraktivní nástrahy pro ty, kteří prostě nemohou odolat boji s velkými dravci. Zakoupením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a velký dík patří Claesovi, že značce Abu pomáhá výrábět tak učínné nástrahy.Svartzonker McPerch Shad Real Series imituje živou rybičku s kopýtkovým ocáskem. Jeho výhodou je, že perfektně pracuje při všech metodách jako Drop Shot, při použití montáže carolina a texas, offsetového háčku nebo při klasické jigové hlavičce.Barva: Motoroil Perch, Real Perch, Real Pike, Real Roach, Real Trout, Smoking Hot PikeVelikost: 7,5cmPočet ks v balení: 8CENA ZA KUS!   zobraziť celý popis
  Výrobca
  Cena s DPH
  od1.34 EUR

  Varianty produktu

  MCPERCH SHAD SVARTZONKER 7,5CM MOTOROIL PERCH
  : i311_5385
  SKLADOM
  DODÁME DO 27.01.
  1.34 EUR
  ks
  MCPERCH SHAD SVARTZONKER 7,5CM REAL PERCH
  : i311_5384
  SKLADOM
  DODÁME DO 27.01.
  1.34 EUR
  ks
  MCPERCH SHAD SVARTZONKER 7,5CM REAL PIKE
  : i311_5383
  SKLADOM
  DODÁME DO 27.01.
  1.34 EUR
  ks
  MCPERCH SHAD SVARTZONKER 7,5CM REAL POACH
  : i311_5382
  SKLADOM
  DODÁME DO 27.01.
  1.34 EUR
  ks
  MCPERCH SHAD SVARTZONKER 7,5CM REAL TROUT
  : i311_5381
  SKLADOM
  DODÁME DO 27.01.
  1.34 EUR
  ks
  MCPERCH SHAD SVARTZONKER 7,5CM SMOKING HOT PIKE
  : i311_5380
  SKLADOM
  DODÁME DO 27.01.
  1.34 EUR
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Série Svartzonker je čím dál více populárnější při lovu velkých štik, candátů a okounů a nově k dostání v realistických barvách.

  To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker" Claesesson. Claes je vášnivý rybář a rybařině se věnuje od dětství. Od posledního uvedení jeho vlastních nástrah uběhlo mnoho let a dnes se již věnuje jen vývoji Svartzonker nástrah. Jeho návnady se v posledních letech opakovaně prosadily v několika závodech. Jedná se o opravdový magnet na štiky a na svém kontě má mnoho štik přes 10kg. To je důvod, proč jsou tyto nástrahy na TOP listu rybářů při výběru nástrah. Výsledkem spolupráce Claese a Abu jsou velmi atraktivní nástrahy pro ty, kteří prostě nemohou odolat boji s velkými dravci. Zakoupením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a velký dík patří Claesovi, že značce Abu pomáhá výrábět tak učínné nástrahy.

  Svartzonker McPerch Shad Real Series imituje živou rybičku s kopýtkovým ocáskem. Jeho výhodou je, že perfektně pracuje při všech metodách jako Drop Shot, při použití montáže carolina a texas, offsetového háčku nebo při klasické jigové hlavičce.

  Barva: Motoroil Perch, Real Perch, Real Pike, Real Roach, Real Trout, Smoking Hot Pike
  Velikost: 7,5cm
  Počet ks v balení: 8

  CENA ZA KUS!

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka