Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Gumová nástraha Abu Garcia Svartzonker McPike Real Series 18cm - 1ks

  Série Svartzonker je čím dál více populárnější při lovu velkých štik, candátů a okounů a nově k dostání v realistických barvách.To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker" Claesesson. Claes je vášnivý rybář a rybařině se věnuje od dětství. Od posledního uvedení jeho vlastních nástrah uběhlo mnoho let a dnes se již věnuje jen vývoji Svartzonker nástrah. Jeho návnady se v posledních letech opakovaně prosadily v několika závodech. Jedná se o opravdový magnet na štiky a na svém kontě má mnoho štik přes 10kg. To je důvod, proč jsou tyto nástrahy na TOP listu rybářů při výběru nástrah. Výsledkem spolupráce Claese a Abu jsou velmi atraktivní nástrahy pro ty, kteří prostě nemohou odolat boji s velkými dravci. Zakoupením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a velký dík patří Claesovi, že značce Abu pomáhá výrábět tak učínné nástrahy.Svartzonker McPike Real Series imituje živou rybičku s kopýtkovým ocáskem. Jeho výhodou je, že perfektně pracuje při všech metodách jako Drop Shot, při použití montáže carolina a texas, offsetového háčku nebo při klasické jigové hlavičce.Barva: Motoroil Perch, Real Perch, Real Pike, Real Roach, Real Trout, Smoking Hot PikeVelikost: 18cmPočet ks v balení: 2CENA ZA KUS!   zobraziť celý popis
  Výrobca
  Cena s DPH
  od9.79 EUR

  Varianty produktu

  MCPIKE SVARTZONKER 18CM MOTOROIL PERCH
  : i311_5508
  SKLADOM
  DODÁME DO 01.02.
  9.79 EUR
  ks
  MCPIKE SVARTZONKER 18CM REAL PERCH
  : i311_5507
  SKLADOM
  DODÁME DO 01.02.
  9.79 EUR
  ks
  MCPIKE SVARTZONKER 18CM REAL PIKE
  : i311_5506
  SKLADOM
  DODÁME DO 01.02.
  9.79 EUR
  ks
  MCPIKE SVARTZONKER 18CM REAL ROACH
  : i311_5505
  SKLADOM
  DODÁME DO 01.02.
  9.79 EUR
  ks
  MCPIKE SVARTZONKER 18CM REAL TROUT
  : i311_5504
  SKLADOM
  DODÁME DO 01.02.
  9.79 EUR
  ks
  MCPIKE SVARTZONKER 18CM SMOKING HOT PIKE
  : i311_5503
  SKLADOM
  DODÁME DO 01.02.
  9.79 EUR
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Série Svartzonker je čím dál více populárnější při lovu velkých štik, candátů a okounů a nově k dostání v realistických barvách.

  To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker" Claesesson. Claes je vášnivý rybář a rybařině se věnuje od dětství. Od posledního uvedení jeho vlastních nástrah uběhlo mnoho let a dnes se již věnuje jen vývoji Svartzonker nástrah. Jeho návnady se v posledních letech opakovaně prosadily v několika závodech. Jedná se o opravdový magnet na štiky a na svém kontě má mnoho štik přes 10kg. To je důvod, proč jsou tyto nástrahy na TOP listu rybářů při výběru nástrah. Výsledkem spolupráce Claese a Abu jsou velmi atraktivní nástrahy pro ty, kteří prostě nemohou odolat boji s velkými dravci. Zakoupením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a velký dík patří Claesovi, že značce Abu pomáhá výrábět tak učínné nástrahy.

  Svartzonker McPike Real Series imituje živou rybičku s kopýtkovým ocáskem. Jeho výhodou je, že perfektně pracuje při všech metodách jako Drop Shot, při použití montáže carolina a texas, offsetového háčku nebo při klasické jigové hlavičce.

  Barva: Motoroil Perch, Real Perch, Real Pike, Real Roach, Real Trout, Smoking Hot Pike
  Velikost: 18cm
  Počet ks v balení: 2

  CENA ZA KUS!

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka