Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Gumová nástraha Berkley PowerBait Sick Fish 10cm - 1ks

  Berkley PowerBait® jsou aromatizované nástrahy obsahující v sobě patentovaný PowerBait atraktant, jehož vůně láká ryby i z větších vzdáleností a jeho chuť způsobuje, že ryba nástrahu považuje za živou a tudíž se ji nebojí okamžitě pozřít nebo držet v tlamě 18x déle než běžnou umělou nástrahu. Dohromady s realistickým tvarem a pohybem dokonale imituje živou nástrahu.PowerBait® Sick Fish je gumová nástraha se super realistickým tvarem a akcí připomínající téměř živou rybičku. Za tímto dizajnem stojí profesionální sportovní rybář Skeet Reese, který posunul dizajn gumových nástrah o příčku výše. Po vhození nástrahy Sick Fish do vody nerozeznáte živou rybičkou od umělé, až do takové dokonalosti se značce Berkley povedlo tuto nástrahu vyladit. Proto s touto nástrahou musíte být úspěšní.Velikost: 10cmBarva: Chartreuse Shad, Clear Bream, Green Penny, Light Hitch, Ghost MinnowPočet ks v balení: 2ksCENA ZA KUS!   zobraziť celý popis
  Cena s DPH
  od2.88 EUR

  Varianty produktu

  PWRBT SICK FISH 10CM CHARTREUSE SHAD
  : i311_5340
  SKLADOM
  DODÁME DO 21.01.
  2.88 EUR
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Berkley PowerBait® jsou aromatizované nástrahy obsahující v sobě patentovaný PowerBait atraktant, jehož vůně láká ryby i z větších vzdáleností a jeho chuť způsobuje, že ryba nástrahu považuje za živou a tudíž se ji nebojí okamžitě pozřít nebo držet v tlamě 18x déle než běžnou umělou nástrahu. Dohromady s realistickým tvarem a pohybem dokonale imituje živou nástrahu.

  PowerBait® Sick Fish je gumová nástraha se super realistickým tvarem a akcí připomínající téměř živou rybičku. Za tímto dizajnem stojí profesionální sportovní rybář Skeet Reese, který posunul dizajn gumových nástrah o příčku výše. Po vhození nástrahy Sick Fish do vody nerozeznáte živou rybičkou od umělé, až do takové dokonalosti se značce Berkley povedlo tuto nástrahu vyladit. Proto s touto nástrahou musíte být úspěšní.

  Velikost: 10cm
  Barva: Chartreuse Shad, Clear Bream, Green Penny, Light Hitch, Ghost Minnow
  Počet ks v balení: 2ks

  CENA ZA KUS!

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka