Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Muškařský set prut, naviják a šňůra Greys K4ST X Combo Fly 2,59m WF4 4díly

  Muškařský set prut, naviják a šňůra Greys K4ST X Fly Combo 2,59m WF4 byl pečlivě dizajnován, aby celý set byl dokonale sladěn. Díky tomuto pečlivému sladění se můžete stoprocentně soustředit pouze na rybolov a užívat si příjemné chvíle u vody s tímto mimořádně krásným setem.Technické údaje:- osazen navijákem Greys 4/5/6 a plovoucí šňůrou Platinum Shoot WF4- pečlivá sladěnost mezi prutem, navijákem a šňůrou- rychlá akce- prut je osazen kvalitním sedlem navijáku a příjemnou korkovou rukojetí- dodáváno s tvrzeným transportním obalem.Akce: rychlá Délka: 2,59mPočet dílů: 4Rukojeť: korkováTransportní délka: 72cmVrhací zátěž: WF4Muškařský kolovrátek Greys je vstupním krokem do sortimentu navijáku Greys za fantastickou cenu.Celo aluminiová konstrukce nabízí vynikající poměr pevnosti k hmotnosti naviják.Naviják je opatřen velkou rulonovou diskovou brzdou, zcela uzavřenou v ochranném pouzdře, které vám spolehlivě umožní kontrolu nad vytahovanou rybou.Technické údaje:- Large arbour design- rulonová disková brzda- celo aluminiová konstrukceVelikost: 4/5/6Počet cívek: 1Kapacita: WF4+50mPřevod: 1,0:1Muškařská šňůra Greys Platinum Shoot je určena pro všechny muškaře, kteří hledají kvalitní značkovou muškařskou šňůru s výhodným poměrem ceny a výkonu. Pro tyto účely vyrobila značka Greys model muškařských šňůr s názvem SHOOT, vhodnou na téměř každý druh lovu.Doporučujeme jako výbornou muškařskou šňůru pro začínající muškaře. Díky tradici značky Greys máte jistotu, že se Vám do rukou dostává kvalitní značkový výrobek.Technické údaje:- velmi nízká paměť- extra hladký povrch- včetně pletené smyčkyBarva: bíláTyp: WF - F (F-floating, plovoucí)   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_6471
  Cena s DPH
  169.56 EUR
  Cena po registrácii
  144.12 EUR
  Dostupnosť
  SKLADOM  DODÁME DO 21.01.
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Muškařský set prut, naviják a šňůra Greys K4ST X Fly Combo 2,59m WF4 byl pečlivě dizajnován, aby celý set byl dokonale sladěn. Díky tomuto pečlivému sladění se můžete stoprocentně soustředit pouze na rybolov a užívat si příjemné chvíle u vody s tímto mimořádně krásným setem.

  Technické údaje:
  - osazen navijákem Greys 4/5/6 a plovoucí šňůrou Platinum Shoot WF4
  - pečlivá sladěnost mezi prutem, navijákem a šňůrou
  - rychlá akce
  - prut je osazen kvalitním sedlem navijáku a příjemnou korkovou rukojetí
  - dodáváno s tvrzeným transportním obalem.

  Akce: rychlá
  Délka: 2,59m
  Počet dílů: 4
  Rukojeť: korková
  Transportní délka: 72cm
  Vrhací zátěž: WF4

  Muškařský kolovrátek Greys je vstupním krokem do sortimentu navijáku Greys za fantastickou cenu.
  Celo aluminiová konstrukce nabízí vynikající poměr pevnosti k hmotnosti naviják.
  Naviják je opatřen velkou rulonovou diskovou brzdou, zcela uzavřenou v ochranném pouzdře, které vám spolehlivě umožní kontrolu nad vytahovanou rybou.

  Technické údaje:
  - Large arbour design
  - rulonová disková brzda
  - celo aluminiová konstrukce

  Velikost: 4/5/6
  Počet cívek: 1
  Kapacita: WF4+50m
  Převod: 1,0:1

  Muškařská šňůra Greys Platinum Shoot je určena pro všechny muškaře, kteří hledají kvalitní značkovou muškařskou šňůru s výhodným poměrem ceny a výkonu. Pro tyto účely vyrobila značka Greys model muškařských šňůr s názvem SHOOT, vhodnou na téměř každý druh lovu.
  Doporučujeme jako výbornou muškařskou šňůru pro začínající muškaře. Díky tradici značky Greys máte jistotu, že se Vám do rukou dostává kvalitní značkový výrobek.

  Technické údaje:
  - velmi nízká paměť
  - extra hladký povrch
  - včetně pletené smyčky

  Barva: bílá
  Typ: WF - F (F-floating, plovoucí)

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka