Menu
Zavolajte nám+420 722915670

Lehátko Starfishing Repus Flat 8 Leg Camo

  LIMITOVANÁ EDICE V CAMOU PROVEDENÍ A NOVĚ S VYŠŠÍ A POHODLNĚJŠÍ 4CM MATRACÍ. Lehátko Repus Flat 8L nabízí komfort, kvalitu, variabilitu a výborný poměr cena versus kvalita. Matrace lehátka je ušita z přijemného fleecového materiálu. Segmentované prošívání matrace dodává lehátku atraktivní vzhled a zvyšuje její tuhost. Tuhost matrace je libovolně nastavitelná pomocí chytrého sýstému šněrování na spodní straně lehátka. V hlavové části, za pomoci prošívání je vytvořen vyvýšený polštář. Okraj lehátka je vyroben z polyesterové tkaniny RIP STOP Camo, disponující snadnou údržbou, vysokou životností a je rychleschnoucí. Na údržbu postačí jen vlhký hadřík. Plně polovatelné nohy se širokými koncovkami proti zapadávání do půdy. Na nohách lehátka se nachází aretační systém proti samovolnému složení noh. Kompatní transportní rozměry jsou zde smozřejmostí a pro ještě snadnější transport je lehátko dodáváno s popruhem a přezkou. Verze s osmi nohami. Rozměry: 205 x 85cm Výška od země: 29 - 42cm Transportní rozměry: 84 x 84 x 30cm Nosnost: 150kg Váha: 9,40kg   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_4272
  Cena s DPH
  122.15 EUR
  Cena po registrácii
  120.79 EUR
  Dostupnosť
  NA DOTAZ
  Popis
  Odoslať otázku

  LIMITOVANÁ EDICE V CAMOU PROVEDENÍ A NOVĚ S VYŠŠÍ A POHODLNĚJŠÍ 4CM MATRACÍ.

  Lehátko Repus Flat 8L nabízí komfort, kvalitu, variabilitu a výborný poměr cena versus kvalita.

  Matrace lehátka je ušita z přijemného fleecového materiálu. Segmentované prošívání matrace dodává lehátku atraktivní vzhled a zvyšuje její tuhost. Tuhost matrace je libovolně nastavitelná pomocí chytrého sýstému šněrování na spodní straně lehátka.

  V hlavové části, za pomoci prošívání je vytvořen vyvýšený polštář.

  Okraj lehátka je vyroben z polyesterové tkaniny RIP STOP Camo, disponující snadnou údržbou, vysokou životností a je rychleschnoucí. Na údržbu postačí jen vlhký hadřík.

  Plně polovatelné nohy se širokými koncovkami proti zapadávání do půdy.

  Na nohách lehátka se nachází aretační systém proti samovolnému složení noh.

  Kompatní transportní rozměry jsou zde smozřejmostí a pro ještě snadnější transport je lehátko dodáváno s popruhem a přezkou.

  Verze s osmi nohami.

  Rozměry: 205 x 85cm

  Výška od země: 29 - 42cm

  Transportní rozměry: 84 x 84 x 30cm

  Nosnost: 150kg

  Váha: 9,40kg

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka
  Spracovanie dát
  Schovať