Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Method mix Carp Only Spice 1kg

  Značka Carp Only přináší ucelenou sérii method mixů přizpůsobenou pro běžné každodenní rybaření. Jsou výsledkem úzké spolupráce mezi schopnostmi laboratorních pracovníků a zkušenostmi těch nejlepších světových závodníků a rybářů.Všechny method mixy v této řadě jsou jemnější struktury, rychle pracují a dobře lákají ryby. Jsou bohaté na proteiny a tuky, obsahují méně posilovačů, což je nečinní tak ostrými.Příchuť Spice obsahuje navíc sůl, dva druhy drcených krmných pelet, semena niger a velmi úspěšnou kombinaci arom Red Diabla a Chilli Spice.Určené speciálně pro cílené chytání kaprů a amurů.   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_6480
  Cena s DPH
  4.82 EUR
  Cena po registrácii
  4.34 EUR
  Dostupnosť
  SKLADOM  DODÁME DO 27.01.
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Značka Carp Only přináší ucelenou sérii method mixů přizpůsobenou pro běžné každodenní rybaření. Jsou výsledkem úzké spolupráce mezi schopnostmi laboratorních pracovníků a zkušenostmi těch nejlepších světových závodníků a rybářů.

  Všechny method mixy v této řadě jsou jemnější struktury, rychle pracují a dobře lákají ryby. Jsou bohaté na proteiny a tuky, obsahují méně posilovačů, což je nečinní tak ostrými.

  Příchuť Spice obsahuje navíc sůl, dva druhy drcených krmných pelet, semena niger a velmi úspěšnou kombinaci arom Red Diabla a Chilli Spice.

  Určené speciálně pro cílené chytání kaprů a amurů.

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka