Menu
Zavolajte nám+420 722915670

NGT Zátěž IN-LINE Flat Pear Leads

Nová série zátěží NGT je vytvořená pro dosahování maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Tmavě zelená barva povrchové úpravy se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží NGT vynikají svými přednostmi pro různé příležitosti! Flat pearl IN-LINE: Průběžné olovo. Použijte obratlík velikosti č.8 k tomu, abyste svojí montáž pevně zafixovali v těle olova. Při použití převleku proti zamotání Anti Tangle Silicone Sleeve dosáhnete maximální efektivity při nahazování a zároveň se vaše montáž nebude zamotávat. Těžiště olova je maximálně využité, aby jeho celková hmotnost co nejvíce napomohla zaseknutí ryby při záběru.   zobraziť celý popis
Cena s DPH
od1.43 EUR

Varianty produktu

NGT Zátěž IN-LINE Flat Pear Leads - Gramáž 2,5 oz - 70 g
: i315_FW-IL-FP-2.50
NA DOTAZ
1.43 EUR
NGT Zátěž IN-LINE Flat Pear Leads - Gramáž 3,0 oz - 85 g
: i315_FW-IL-FP-3.00
NA DOTAZ
1.50 EUR
NGT Zátěž IN-LINE Flat Pear Leads - Gramáž 3,5 oz - 99 g
: i315_FW-IL-FP-3.50
NA DOTAZ
1.59 EUR
Popis
Odoslať otázku

Nová série zátěží NGT je vytvořená pro dosahování maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Tmavě zelená barva povrchové úpravy se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží NGT vynikají svými přednostmi pro různé příležitosti!

Flat pearl IN-LINE: Průběžné olovo. Použijte obratlík velikosti č.8 k tomu, abyste svojí montáž pevně zafixovali v těle olova. Při použití převleku proti zamotání Anti Tangle Silicone Sleeve dosáhnete maximální efektivity při nahazování a zároveň se vaše montáž nebude zamotávat. Těžiště olova je maximálně využité, aby jeho celková hmotnost co nejvíce napomohla zaseknutí ryby při záběru.

Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
Spracovanie dát
Schovať