Menu
Zavolajte nám+420 722915670

NGT Zátěž Tri Bomb Leads

-1%
Nová série zátěží NGT je vytvořená pro dosahování maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Tmavě zelená barva povrchové úpravy se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží NGT vynikají svými přednostmi pro různé příležitosti! Tribomb: Ideální pro daleké nahazování, navíc je těžiště olova posunuté tak, aby i přes jeho vynikající aerodynamické vlastnosti byla také maximálně využitá jeho celková hmotnost pro zaseknutí ryby. Lze zaklipovat do závěsky a nebo použít také jako koncové olovo pro helikoptérovou montáž!   zobraziť celý popis
Cena s DPH
od1.27 EUR

Varianty produktu

NGT Zátěž Tri Bomb Leads - Gramáž 2,0 oz - 57 g
: i315_FW-TB-2.00
SKLADOM
DODÁME DO 30.07.
1.27 EUR
ks
NGT Zátěž Tri Bomb Leads - Gramáž 2,5 oz - 70 g
: i315_FW-TB-2.50
SKLADOM
DODÁME DO 30.07.
1.44 EUR
ks
NGT Zátěž Tri Bomb Leads - Gramáž 3,0 oz - 85 g
: i315_FW-TB-3.00
SKLADOM
DODÁME DO 30.07.
1.51 EUR
ks
Popis
Odoslať otázku

Nová série zátěží NGT je vytvořená pro dosahování maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Tmavě zelená barva povrchové úpravy se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží NGT vynikají svými přednostmi pro různé příležitosti!

Tribomb: Ideální pro daleké nahazování, navíc je těžiště olova posunuté tak, aby i přes jeho vynikající aerodynamické vlastnosti byla také maximálně využitá jeho celková hmotnost pro zaseknutí ryby. Lze zaklipovat do závěsky a nebo použít také jako koncové olovo pro helikoptérovou montáž!

Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
Spracovanie dát
Schovať