Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Polarizační brýle JRC Stealth SG Black/Smoke

  Sluneční brýle JRC jsou dokonalé rybářské sluneční brýle pro rybáře, kteří hledají nejlepší možné materiály za dostupnou cenu. Všechny skla jsou polarizované, nerozbitné z polykarbonátu a mají hydrofobní povlak, který omezuje vodní skvrny a usnadňuje čištění. Skla výrazně snižují oslnění, takže každého kapra uvidíte za všech povětrnostních podmínek. Poskytují také maximální ochranu proti UV záření a zajišťují ochranu vašich očí. Antireflexní zadní vrstva snižuje odlesky odrážející od zadní části brýlí, což snižuje namáhání očí. Rámy vyrobené z vysokého stupně bio materiálu jsou velmi pohodlné a jsou speciálně navrženy pro nošení brýlí během celého dne rybaření, aniž by Vám nikterak zavazely.Sluneční brýle jsou dodávány včetně ochranného pouzdra a hadříku z mikrovlákna.Technické údaje:- nerozbitné polarizované polykarbonátové skla- hydrofobní povlak na sklech pro snížení vodních skvrn a pro snadné čištění- antireflexní zadní vrstva- decentní skla pro vynikající optiku- rámy jsou vyrobeny z více než 50% bio materiálu, které snižují emise CO2 a jsou šetrnější k životnímu prostředíVelikost: univerzální   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_6314
  Cena s DPH
  50.00 EUR
  Cena po registrácii
  42.50 EUR
  Dostupnosť
  SKLADOM  DODÁME DO 21.01.
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Sluneční brýle JRC jsou dokonalé rybářské sluneční brýle pro rybáře, kteří hledají nejlepší možné materiály za dostupnou cenu.
  Všechny skla jsou polarizované, nerozbitné z polykarbonátu a mají hydrofobní povlak, který omezuje vodní skvrny a usnadňuje čištění. Skla výrazně snižují oslnění, takže každého kapra uvidíte za všech povětrnostních podmínek. Poskytují také maximální ochranu proti UV záření a zajišťují ochranu vašich očí.
  Antireflexní zadní vrstva snižuje odlesky odrážející od zadní části brýlí, což snižuje namáhání očí.
  Rámy vyrobené z vysokého stupně bio materiálu jsou velmi pohodlné a jsou speciálně navrženy pro nošení brýlí během celého dne rybaření, aniž by Vám nikterak zavazely.

  Sluneční brýle jsou dodávány včetně ochranného pouzdra a hadříku z mikrovlákna.

  Technické údaje:
  - nerozbitné polarizované polykarbonátové skla
  - hydrofobní povlak na sklech pro snížení vodních skvrn a pro snadné čištění
  - antireflexní zadní vrstva
  - decentní skla pro vynikající optiku
  - rámy jsou vyrobeny z více než 50% bio materiálu, které snižují emise CO2 a jsou šetrnější k životnímu prostředí

  Velikost: univerzální

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka