Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

PWRBT CHIGGER CRAW 8CM GREEN PUMPKIN

  Chigger Craw je dokonalá imitace živého raka s realnou vibrací klepítek a štětinek s patentovaným PowerBait atraktantem.Obsahuje v sobě patentovaný PowerBait atraktant, jehož vůně láká ryby i z větších vzdáleností a jeho chuť způsobuje, že ryba nástrahu považuje za živou, a tudíž se ji nebojí okamžitě pozřít nebo držet v tlamě 18x déle než běžnou umělou nástrahu. Dohromady s realistickým tvarem a pohybem dokonale imituje živou nástrahu.Doporučujeme pomalé vedení nástrahy po dně nebo časté poškubávání pomocí špičky prutu. Nejlepší použití je za pomocí offsetového háčku, ale nastražit ji můžete i na jiggovou hlavičku, čeburašku, carolinu nebo texas montáž.Výborná nástraha na candáty a okouny.Délka: 8cmPočet kusů v balení: 10ks   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_5712
  Cena s DPH
  7.93 EUR
  Cena po registrácii
  7.13 EUR
  Dostupnosť
  SKLADOM  DODÁME DO 26.01.
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Chigger Craw je dokonalá imitace živého raka s realnou vibrací klepítek a štětinek s patentovaným PowerBait atraktantem.

  Obsahuje v sobě patentovaný PowerBait atraktant, jehož vůně láká ryby i z větších vzdáleností a jeho chuť způsobuje, že ryba nástrahu považuje za živou, a tudíž se ji nebojí okamžitě pozřít nebo držet v tlamě 18x déle než běžnou umělou nástrahu. Dohromady s realistickým tvarem a pohybem dokonale imituje živou nástrahu.

  Doporučujeme pomalé vedení nástrahy po dně nebo časté poškubávání pomocí špičky prutu.

  Nejlepší použití je za pomocí offsetového háčku, ale nastražit ji můžete i na jiggovou hlavičku, čeburašku, carolinu nebo texas montáž.

  Výborná nástraha na candáty a okouny.

  Délka: 8cm
  Počet kusů v balení: 10ks

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka