Menu
Zavolajte nám+420 774 132 901
Prečo nakupovať u nás?
 • Vernostný program
  Nabízíme věrnostní program pro naše stálé zákazníky
 • nákup na splátky
  U nás je možný nákup na splátky prostřednictvím společnosti Essox
 • vlastné predajne
  Máme vlastní kamenné prodejny s více než 8000 položkami skladem

Signalizátor s příposlechem JRC Radar XTX 3+1 + Kufřík JRC ZDARMA

  Anglická značka JRC představuje nové elektronické signalizátory záběru Radar XTX. Systém Radar XTX je "nabitý" jedinečnými a užitečnými funkcemi.Panel LED diod, určený na optickou signalizaci záběru, umožňuje identifikovat pohyb vlasce dopředu (jízda) nebo dozadu (padák), nabízí možnost nastavení 6 různých barev (modrá, tyrkysová, purpurová, žlutá, zelená a červená) a regulaci intenzity svícení.Nastavení hlasitosti, výšky tónu a citlivosti (v rozmezí 3,5mm - 15 cm) umožňuje přizpůsobit signalizátor konkrétním potřebám a podmínkám.Inovativní funkcí je tzv. Lighthouse (maják) - výkonná bílá LED dioda umístěná na zadní straně signalizátoru, která slouží jako maják a naviguje rybáře na cestě ke břehu, např. při vývozu.Signalizátory Radar XTX jsou vybaveny dalšími užitečnými funkcemi jako noční poziční světlo, paměťová dioda, tichý režim, signalizace vybití baterie, výstup pro napojení světelných indikátorů záběru.Mají vodotěsně chráněnou elektroniku a nízkou spotřebu energie.Sada signalizátorů 3+1 je dodávána v praktickém transportním kufříku.Technické údaje:- funkce rozpoznání jízdy nebo padáku- funkce maják pro snadnou navigaci na vodě- tichý, diskrétní režim- extra dlouhý závitový šroub- LED diody s možností nastavení 6 barev- napájení pomocí dvou 1.5V LR1- odolnost proti vlivům počasí, elektronické díly s dvojitým utěsněním- tělo vyrobeno z ABS s vysokou odolností proti nárazu- nízká spotřeba energie pro delší životnost baterií- plynule nastavitelná hlasitost, tón a citlivost- vysoké boční držáky a gumové vložky pro lepší zajištění prutu   zobraziť celý popis
  Kód
  i311_6302
  Cena s DPH
  398.15 EUR
  Cena po registrácii
  338.42 EUR
  Dostupnosť
  SKLADOM  DODÁME DO 27.01.
  ks
  Popis
  Odoslať otázku

  Anglická značka JRC představuje nové elektronické signalizátory záběru Radar XTX. Systém Radar XTX je "nabitý" jedinečnými a užitečnými funkcemi.

  Panel LED diod, určený na optickou signalizaci záběru, umožňuje identifikovat pohyb vlasce dopředu (jízda) nebo dozadu (padák), nabízí možnost nastavení 6 různých barev (modrá, tyrkysová, purpurová, žlutá, zelená a červená) a regulaci intenzity svícení.
  Nastavení hlasitosti, výšky tónu a citlivosti (v rozmezí 3,5mm - 15 cm) umožňuje přizpůsobit signalizátor konkrétním potřebám a podmínkám.
  Inovativní funkcí je tzv. Lighthouse (maják) - výkonná bílá LED dioda umístěná na zadní straně signalizátoru, která slouží jako maják a naviguje rybáře na cestě ke břehu, např. při vývozu.
  Signalizátory Radar XTX jsou vybaveny dalšími užitečnými funkcemi jako noční poziční světlo, paměťová dioda, tichý režim, signalizace vybití baterie, výstup pro napojení světelných indikátorů záběru.
  Mají vodotěsně chráněnou elektroniku a nízkou spotřebu energie.

  Sada signalizátorů 3+1 je dodávána v praktickém transportním kufříku.

  Technické údaje:
  - funkce rozpoznání jízdy nebo padáku
  - funkce maják pro snadnou navigaci na vodě
  - tichý, diskrétní režim
  - extra dlouhý závitový šroub
  - LED diody s možností nastavení 6 barev
  - napájení pomocí dvou 1.5V LR1
  - odolnost proti vlivům počasí, elektronické díly s dvojitým utěsněním
  - tělo vyrobeno z ABS s vysokou odolností proti nárazu
  - nízká spotřeba energie pro delší životnost baterií
  - plynule nastavitelná hlasitost, tón a citlivost
  - vysoké boční držáky a gumové vložky pro lepší zajištění prutu

  Váš email
  Váš telefón
  Vaša otázka